top of page

Teslimat Koşulları

Teslimat

Kızılhan Mobilya olarak, ürünlerimizi lokal bölgemiz Rize ve yakın illere Trabzon, Artvin, Erzurum gibi kendi servis araçlarımızla ücretsiz olarak sevkiyatını yapıp, yine aynı gün içerisinde kurulum ekipleri tarafından ücretsiz olarak ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Kızılhan Mobilya farkı ile tüm ürünlerimiz sigortalı olarak Türkiye'nin tüm il merkezlerine ve yakın ilçelerine ücretsiz teslim edilir. Ürünlerimizin sevkiyatını Türkiye genelinde mobilya dağıtımı yapan profesyonel nakliye firmaları ile ücretsiz ve sigortalı olarak yapmaktayız. Müşteri temsilcilerimiz ürün teslimatından 1 gün önce sizi arayarak bilgi vermektedir.

 

Siparislerinizin durumu ile ilgili işlemleri sipariş takibi menüsünden takip edebilirsiniz.

Rize içi Teslimat

Kızılhan Mobilya'dan yapacağınız alışverişlerde Rize içi teslimatlarımızı ürünün stok durumuna göre ortalama 5 - 25 gün içerisinde teslim ediyoruz.

 

Ürünlerin kurulumunu da teslimatla birlikte aynı anda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'nin Diğer Bölgelerine Teslimat

Alışverişlerinizde Türkiye'nin bütün il merkezlerine ve yakın ilçelere ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. Rize dışı teslimatlarımızı ortalama 7 ile 30 gün içerisinde teslim ediyoruz. Ücretsiz kurulum hizmetine dahil olan siparişlerde, ürünleriniz nakliye ekibimiz tarafından dairenize kadar taşınarak montajı da ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Ürünlerimizi Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan, konusunda uzman nakliye firmaları ile teslim etmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı sevkiyatta yaşanabilecek sorunlara karşı sigortalıdır. Nakliye ekiplerimiz ürünün size teslim edilmesinden 1 gün öncesinde sizi arayarak bilgi vermektedir. Doğu ve güneydoğu bölgelerimizde nadiren de olsa araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir.

Teslimat Koşulları

Ürünlerimizin teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3. şahıslara da yapılabilir. Bu durumun bize bildirilmesi yeterlidir.

Emanet Sistemi

Kızılhan Mobilya 'da müşterilerimizin beğendikleri ürünleri ileri bir tarihte teslim alabilmeleri için emanet sistemi bulunmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürünleri talep etmeniz dahilinde 3 ay süre ile emanet depomuzda bekletiyoruz. Ürünlerinizi istediğiniz tarihte, 25 gün öncesinde tarafımıza bilgi vererek teslim alabilirsiniz.

Kurulum Bilgisi

Rize içi teslimatlarda fiyat sınırlaması olmaksızın tüm ürünlerimizin kurulumunu teslimatla birlikte aynı gün ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Rize dışı teslimatlarımız için detaylı kurulum bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

bottom of page